COVID-19 може викликати проблеми з потенцією — вчені

Кoрoнaвірус збeрігaється в ткaнинax стaтeвoгo члeнa дoвгий чaс після зaрaжeння тa мoжe стaти причинoю рoзвитку eрeктильнoї дисфункції.

 

Вчeні з СШA з'ясувaли, щo COVID-19 мoжe спричинити eрeктильну дисфункцію, тaк як збeрігaється в ткaнинax стaтeвoгo члена після одужання. Результати відповідного дослідження опублікували в журналі World Journal of Men's Health.

 

Як відомо, одним з наслідків коронавірусу є дисфункція ендотелію (прослойка плоских клітин, що вистилає внутрішню поверхню судин і серцевих порожнин). Трио характеризується порушенням слизової оболонки дрібних кровоносних судин, внаслідок чого в тканини без- може нормально постачатися сень.

 

"Наше дослідження показує, що COVID-19 може викликати с размахом поширену дисфункцію ендотелію в системах органів ради межами легенів і нирок. Вірус може проникати в ендотеліальні клітини і впливати нате багато органів, зокрема статевий хуй", — заявила керівник дослідження эскулап Ранджита Рамасамі з Медичної школи Університету Маямі.

 

В такой мере, у пілотному дослідженні фахівці виявили, що після хвороби деякі чоловіки мали проблеми з потенцією, хоча раніше далеко не скаржилися на це.

 

Потім були зібрані зразки тканин статевого члена у двох чоловіків, які перехворіли шість і вісім місяців тому і які поскаржилися бери еректильну дисфункцію.

 

Водан з чоловіків під час хвороби потрапив у лікарню, а в іншого були лише легкі симптоми.

 

В (видах порівняння автори дослідження зібрали тканини ще у двох чоловіків, які далеко не були інфіковані COVID-19, і проаналізували всі проби получи и распишись наявність вірусу і проблеми із судинами.

 

Як і очікувалося, коронавірус виявили в тканинах статевих членів обох інфікованих. Також були всі ознаки порушення ендотелію.

 

У здорових чоловіків з контрольної групи маловыгодный було ні того, ні іншого.

 

Таким чином, дослідження вперше продемонструвало присутність COVID-19 в тканинах статевого члена, коль минуло багато часу після первинного зараження. Також вчені припустили, що свободно поширені порушення ендотелію после коронавірус можуть привести по еректильної дисфункції.

 

Получи думку авторів, результати, які вони отримали, а також дані інших досліджень можуть свідчити относительно потенційну можливість передачі COVID-19 статевим шляхом.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.