На МКС проведуть експеримент в інтересах американської ПРО

Eкспeримeнт дoзвoлить зібрaти дaні, нeoбxідні чтобы рoзрoбки aпaрaтури виявлення пусків гіперзвукових і балістичних ракет.

Агентство з космічних розробок США планує протестувати получай Міжнародній космічній станції (МКС) апаратуру пользу кого відстеження запусків гіперзвукових ракет. Относительно це повідомив напередодні американський спеціалізований сайт SpaceNews.

Зазначено, що апаратура Persistent Infrared Payload, яка працює в інфрачервоному діапазоні, если перебувати на борту американського вантажного корабля Cygnus компанії Northrop Grumman, який полетить впредь до станції в липні.

Експеримент если проводитися під час перебування корабля сверху МКС і дозволить зібрати дані, необхідні для того розробки апаратури виявлення запусків гіперзвукових і балістичних ракет. Надалі цю апаратуру планується встановити получи и распишись низькоорбітальних супутниках попередження относительно ракетний напад.

У червні 2020 року Northrop Grumman отримала подряд на 13,8 млн доларів від Агентства космічного розвитку получи цей експеримент.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.