Вчені відкрили ще одну здатність носа

Групa дoслідників ствeрджує, щo ніс людини змінився в xoді eвoлюції, і цe дoпoмoглo людям мігрувaти пo різниx тeритoріяx.

 

Міжнaрoднa групa вчeниx з'ясувaлa, щo людський oргaнізм зa рaxунoк свoгo довгого носа споживає удвічі менше води, ніж організм людиноподібної мавпи. Ради це повідомили в Сибірському відділенні РАН Нравоучение з перших рук.

 

Дослідники стверджують, що такі біологічні механізми виробилися після міграції возьми спекотні території, після чого у них з'явилася адаптація у вигляді інтенсивного потовиділення. Також зміна раціону харчування та термічна обробка їжі привели после зменшення кількості споживаної води.

 

Вчені порівняли кількість обміну води в людському організмі і організмі людиноподібних мавп. Чтобы цього в експерименті брали линия 309 людей різних професій і способу життя і 72 людиноподібних мавпи — шимпанзе, бонобо, горили, орангутанги. У кожному організмі була виміряна споживана і виділена рідина. Розрахунки виходили з урахуванням фізичних навантажень, витрати енергії і стану навколишнього середовища.

 

Таким чином з'ясувалося, що кадр(ы) споживають на 30-50% менше води, ніж мавпи. В один прием з цим, людство веде такий а активний спосіб життя, як ці тварини і неизвестно зачем само здатні до інтенсивного потовиділення.

 

Вчені впевнені, що це — успех природного відбору, який проходив поряд з біологічними і анатомічними змінами. І (в йдеться про зміну форми носа, яка з плоскої, як у мавп, перетворилася в більш подовжену. Ці зміни, вслед словами дослідників, відбулися 1,6 млн років тому.

 

Довгі носові проходи сучасної людини дозволяють водяній парі, яка утворюється з повітря, що видихається, охолоджуватися і конденсуватися отступать у рідину. Тобто, ніс утримує вологу під часик дихання.

 

Важливим є тетушка, що такі еволюції дозволили нашим предкам віддалятися від водних джерел.

 

Раніше повідомлялося, що організм чоловіка самостійно виробляв жидкая валюта. Це був так званий дисгенитализм автопивоварні.

 

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.